Statü Denizcilik İş Başvuru Formu

Statü Denizcilik iş başvuru formunu doldurarak internet üzerinden gemi personeli, gemi adamı iş başvurusu yapabilirsiniz. Özgeçmiş bilgilerinizi doldurarak Statü Denizcilik iş başvurusu işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Statü Denizcilik İş Başvuru Formu

Statü Denizcilik iş başvurusu nasıl yapılır? Statü Denizcilik iş başvuru formu üzerinden cv dosyanızı göndererek ve gerekli alanlara özgeçmiş bilgilerinizi yazarak online iş başvurusu yapabilirsiniz. Linkler alt kısımda bulunmaktadır.

Statü Denizcilik Hakkında
Statü Gemi Kiralama şirketi, 1997 yılında, acentelik, gemi kiralama ve gemi işletme alanlarında farklı firmalarda deneyim kazanmış ve profesyonelleşmiş bir kadro tarafından kurulmuştur. Şirketin kuruluşunda, uzun yıllar gemicilik ve acentecilik alanlarında hizmet vermiş ve deneyim kazanmış bireylerin bulunuyor olması, şirketin sağlam temeller üzerinde yükselmesini sağlamıştır.

Şirketin günümüzde Türk, Panama, Malta, Tuvalu bayraklı; kapasiteleri 5 K ile 53 K DWT arasında değişik gösteren 14 gemi hizmet vermektedir. Şirket, armatörlük, teknik işletme, acentelik ve gemi kiralama hizmetleri sunumu gerçekleştirmektedir. 

Statü Denizcilik İş Başvurusu
Statü Denizcilik iş başvuru formu için buraya tıklayınız. Statü Denizcilik iş başvurusu için, herhangi bir internet sitesine gerek kalmadan, şirketin resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Resmi internet sitesi üzerinden menüde yer alan linkten, gemi personeli başvuru sekmesine tıklanarak gemi personeli başvuru formuna ulaşılacaktır.

Bu alanda başvuruda bulunacak bireylerin sahip oldukları donanım ve belgeleri, kimlik bilgileri, yaşadıkları şehir, askerlik durumu vb. alanlarda bilgiler istenmektedir. Başvurunun sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önem taşımaktadır.

Statü Denizcilik İş İlanları
Linkedin üzerinden de şirkete ulaşılabilecek ve iş başvurusu gerçekleştirilebilecektir. Buraya tıklayarak Statü Denizcilik iş ilanları Linkedin sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu adresindeki şirket sayfasına ulaşmak için öncelikle bir Linkedin hesabı oluşturulması, daha sonra şirketle temas kurarak yayımlamış olduğu iş ilanlarına ulaşmak yeterli olacaktır.

Statü Denizcilik İletişim
Statü Denizcilik’ in +90 (216) 531 2300 numaralı hattı ve info@statushipping.com mail adresi ile şirkete ulaşmak mümkün olacaktır.