Hastane İş İlanları

Sultanbeyli 400 Yataklı Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Sultanbeyli Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Sultanbeyli 400 Yataklı Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Sultanbeyli 400 Yataklı Devlet Hastanesi personel alımı ve İşkur iş ilanları hakkında bilgi.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Hakkında Kısaca Bilgi

Sultanbeyli Devlet Hastanesi 1992 senesinde sağlık hizmetleri vermeye başlamıştır. Tacirler Eğitim Vakfı tarafından Sultanbeyli ilçe merkezinde kurulmuştur. Toplamda 2.788 metrekare arazi üzerine kurulan Sultanbeyli Devlet Hastanesi, bodrum katı da dahil olmak üzere toplamda 4 kattan oluşmaktadır.

1992 senesine devlete hibe edilerek devlet hastanesi statüsüne girmiş ve tüzel kişiliğe bürünmüştür. 1992 senesinde Kartal Devlet Hastanesine bağlı olarak çalışan semt polikliniği statüsüne son verilmiştir.

2004 yılında yatak kapasitesi 150’ye çıkarılmıştır. Hizmetlerin daha düzenli yürütülmesi için hastanenin yatak sayılarının arttırılması için çalışmalar yapılmış ve sonuç alınmıştır. Ana çocuk sağlığı merkezi ve Sultanbeyli sağlık grup başkanlığı da kendi binalarına taşınınca hastanede daha fazla yer açılmış ve böylece yatak kapasitesi arttırılmış.

2018 Ocak ayında Sultanbeyli Devlet Hastanesi, 400 yataklı yeni hastanesine taşınmıştır. Sultanbeyli ve çevre ilçelerin daha iyi sağlık hizmeti alabilmeleri amacıyla yeni bina kurulmuş ve hastane sıfırdan yenilenmiştir. En son teknolojik donanımsal cihazlarla sağlık hizmetleri sunmaya başlayan Sultanbeyli Devlet Hastanesi, 400 yatak kapasitesi ile de insanların sağlık ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Sultanbeyli Devlet Hastanesi iş başvurusu için alt kısımda yer alan Twitter sayfamızı takip edebilirsiniz. Sultanbeyli Devlet Hastanesi güncel iş ilanlarını sosyal medya sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Twitter Sayfamız : https://twitter.com/isbasvurusuyap

Sultanbeyli Devlet Hastanesi iş ilanlarını İşkur üzerinden sorgulamak için bu linke tıklayınız. İşkur arama sayfasına “Sultanbeyli devlet hastanesi” yazarak güncel iş ilanı olup olmadığına bakabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Personel Alımı Yapıyor mu?

Sultanbeyli Devlet Hastanesi, bir kamu hastanesi olduğundan direk olarak iş başvurusu yapmak mümkün olmayabilir. Sultanbeyli Devlet Hastanesi, bünyesine personel alımı yapacağı zaman duyuru yayınlamaktadır. Bu duyuruları hastanenin resmi web sitesinden, İşkur üzerinden ya da E-Devlet üzerinden takip edebilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi iş ilanı yayınladığında Twitter sayfamızda duyuru olarak geçilmektedir.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi iş ilanlarını E-Devlet üzerinden sorgulamak için bu linke tıklayınız.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi İletişim

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Adres Bilgisi: Battalgazi Mahallesi, Paşaköy Cd. No:60, 34935 Sultanbeyli/İstanbul
Sultanbeyli Devlet Hastanesi Telefon: +90 (216) 564 24 00
Sultanbeyli Devlet Hastanesi Web: https://sultanbeylidh.saglik.gov.tr/

Diğer güncel iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu