TPİC İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TPİC iş başvurusu nasıl yapılır? TPİC bilgi formu. Şirket hakkında genel bilgiler, insan kaynakları ve kariyer sayfası dışında güncel iş ilanlarını görebileceğiniz ve iş başvurusu yapabileceğiniz sayfaların linkleri de mevcuttur. TPİC açık iş pozisyonları içerisinden size uygun bir pozisyona başvuru yapabilirsiniz.

TPİC İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TPIC, uluslararası arenalarda petrol ve doğalgaz icraatlarında bulunmak için TPAO’ya bağlı olarak kurulmuş bir şirkettir. 30 yıldan fazladır sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

TPIC Faaliyet Alanları: Petrol arama ve üretim, petrol ticareti, petrol dağıtım ve saha servis hizmetleri yapmaktadır. Orta Doğu, Kuzey Afrika, Kafkasya, Orta Asya, Güney Asya ve Güney Amerika pazarlarında faaliyetlerini başarıyla devam ettirmektedir.

TPIC Açılımı : Turkish Petroleum International Company şeklindedir.

TPIC İş Olanakları
Dünya standartları tarafından kabul görmüş olan insan kaynakları yönetim anlayışını benimseyen TPIC, personellerinin çalışmaktan gurur duyacağı bir şirket olmayı hedeflemiştir. Bu konuda örnek bir şirket olmak için insan kaynakları yönetim stratejisini en iyi şekilde planlamıştır.

TPIC İş İlanları ve İşe Alım Süreci
Öncelikle personel ihtiyacı insan kaynakları departmanı tarafından belirlenir ve değerlendirmeye alınır. TPIC açık iş pozisyonları belirlenir ve iş ilanları gazete ya da internet siteleri üzerinden duyurulur.

İş başvurusu yapan adaylarla ön görüşme yapılır. Bu kişiler yetkinlik bazında ölçülendirmeye tutulur. TPIC çalışanı olmaya hak kazanan kişiler, işe alışma ve kurumla bütünleşme için sürece tabi tutulur.

TPIC Çalışanları
Şirketin 1988 yılından günümüze kadar uluslararası bir alanda başarıyla faaliyetlerini sürdürmesinin en önemi sebeplerinden bir tanesi de özverili ve mutlu çalışanlarının olmasıdır. Olumlu bir çalışma iklimi yaratmak için bireysel ve şirket hedefleri uzlaştırılmıştır.

Kültürel farklılıklar her daim bir zenginlik olarak görülmüştür. Bunu ekstra bir güç olarak daha doğrusu bir sinerji olarak kullanarak çalışanların maksimum verim sunması sağlanmıştır. Personellerinin bireyselliklerine her zaman saygı gösteren ve hiçbir zaman ayrımcılığa izin vermeyen güzide bir şirkettir.

TPIC İş Başvurusu: TPIC iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada TPIC iş ilanları listelenecektir.

TPIC Linkedin: https://tr.linkedin.com/company/tpic---turkish-petroleum-international-company

Bu makale yazılırken kullanılan kaynaklar aşağıdadır.
http://www.tpic.com.tr/
https://tr.wikipedia.org/wiki/TPIC