Turizm İş İlanları

Yiğit Turizm Dalaman İş Başvurusu

YGT Group, Muğla Dalaman Havaalanında yer alan işletmesinde, yerli ve yabancı turistlere yiyecek ve içecek hizmetleri sunmaktadır. Lounge, Catering, tekstil ve refreshment servislerinin dışında özel günlerde içinde en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Toplantı, festival, açılış veya tanıtım gibi özel günler için, müşterilerine en iyi şekilde, en kaliteli hizmeti sunmakta olan bir firmadır.Yiğit Turizm Dalaman iş başvurusu yapmak için online iş başvurusu formunu doldurmanız yeterlidir. Dalaman Havalimanı  Turizm iş başvurusu için sayfamızdaki direktifleri takip edebilirsiniz.

Alt Başlıklar

Yiğit Turizm Hakkında Kısaca Bilgi

Yiğit Turizm 2009 yılında YGT Group olarak İlgüy Ailesi tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bugünlere her gelişen ve büyüyen yapısıyla gelen bu şirket, sürekli olarak organizasyon yapısını ve iş sahasını genişletmiştir.

YGT Group, Muğla Dalaman Havaalanında yer alan işletmesinde, yerli ve yabancı turistlere yiyecek ve içecek hizmetleri sunmaktadır. Lounge, Catering, tekstil ve refreshment servislerinin dışında özel günlerde içinde en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Toplantı, festival, açılış veya tanıtım gibi özel günler için, müşterilerine en iyi şekilde, en kaliteli hizmeti sunmakta olan bir firmadır.

Yiğit Turizm, başta yiyecek ve içecek olmak üzere birçok sektörde en iyi hizmeti müşterilerine sunmayı hedef olarak belirlemiştir. Büyük bir ekibe sahip olan YGT Group, özellikle havalimanlarında yiyecek ve içecek sektöründe kendini geliştirmiştir.

 

Yiğit Turizm Dalaman İş Başvurusu

Dalaman iş başvurusu için bu linke tıklayınız. YGT Group kariyer sayfasında açık iş pozisyonlarını görebilir ve size uygun olan bir açık iş pozisyonuna online iş başvurusu yapabilirsiniz. Yiğit Turizm bünyesine devamlı olarak personel alan büyük bir firmadır. Aşçı, barista, garson, aşçı yardımcısı gibi bir çok farklı kategoride personel alımları yapmaktadır.

Yiğit Turizm İletişim

Yiğit Turizm Adres Bilgisi: Ege Mahallesi Havalimanı Başmüdürlüğü Küme Evleri No:27 Dalaman MUĞLA
Yiğit Turizm Telefon: +90 252 792 50 83
Yiğit Turizm Web: https://groupygt.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu